Masaż azjatycki Kraków

Spa Ratanowy Hamak SKY HIGH zrodziło się z tęsknoty za głęboko relasującym masażem, którego doświadczyliśmy mieszkając w Azji.

Ratanowy Hamak SKY HIGH, nieodłączny element tradycji wyspiarskiej na Filipinach, jest dla nas symbolem relaksu i ukojenia, chwili przerwy od codziennej gonitwy.

logo

Ratanowy Hamak SKY HIGH Spa jest miejscem szczególnym. Przystanią, gdzie możesz zwolnić, złapać oddech i przywrócić energię poprzez oddanie się kojącym zabiegom w jednym z sześciu pokoi zabiegowych.

Zapraszamy Państwa do świata Ratanowego Hamaka SKY HIGH, gdzie odprężający masaż w połączeniu z przyjemną relaksującą muzyką przeniosą Państwa w świat wyciszenia i relaksu.

Ratanowy Hamak SKY HIGH Zespół

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych masażystek z certyfikatami renomowanych szkół masażu oraz akredytacją Ministerstwa Zdrowia na Filipinach. Masażystki wyróżniają się długoletnią praktyką. Pracowały w najbardziej prestiżowych miejsach takich jak 5-gwiazdkowy hotel i spa Peninsula w Manili, stolicy Filipin, oraz ze sportowcami.

Dyplomowane masażystki

Akredytacja Ministerstwa
Zdrowia

Wieloletnie
doświadczenie

Praktyka w najbardziej
prestiżowych miejscach

Ratanex International Sp. zoo / Adres ul. Nowowiejska 11/50, 30-052, Kraków

NIP: 6762548478 Regon: 369801760