FIRMY

Oferta na zakup bonów upominkowych na masaże i zabiegi dla firm

Bony upominkowe dla pracowników i partnerów handlowych

Bony upominkowe na masaż to znakomita nagroda i sposób wyróżnienia pracowników. To również doskonała forma podziękowania dla partnerów biznesowych. Doceń pracownika lub partnera, jego starania i zaangażowanie. Doceniony pracownik będzie pracował bardziej efektywnie. To również mniejsza absencja i koszty opieki zdrowotnej pracowników. Inwestycja w zdrowie pracowników pozwoli na zmniejszenie kosztów ich opieki zdrowotnej oraz ograniczenie nieobecności w pracy osób zatrudnionych. Zainwestuj także w relaks pracowników, będą oni w pełni rozluźnieni i odstresowani co przyczyni się do wydajniejszej pracy. Przekonaj się Sam! Profilaktyka jest tańsza od leczenia

Zapraszamy do współpracy z nami wszystkie firmy. Zapewniamy relaks w komfortowych warunkach, kojący wpływ dźwięków, dar dotyku w połączeniu z aromaterapią przywrócą siły nawet najbardziej wyczerpanych. Z każdym klientem przeprowadzamy wywiad dotyczący stanu zdrowia i dobieramy zabiegi dostosowane do jego potrzeb.

Nasza wykwalifikowana ekipa udzieli fachowych porad, jak wzmacniać organizm naturalnymi metodami, jak radzić sobie z bólem mięśniowym czy stresem. Naszym kluczowym zadaniem jest także zlokalizowanie przykurczy mięśniowych, ich zniwelowanie oraz ustalenie ich przyczyny. Przy bardzo silnych przykurczach, których nie da się usunąć za pomocą pojedynczego zabiegu, może być potrzebna seria terapeutyczna. Klienci otrzymują od nas również zalecenia, jak na co dzień zmniejszać napięcia oraz im zapobiegać.

Oferta specjalna na masaż dla firm

Zapraszamy na masaż firmy każdej wielkości. Masaż dla pracowników oraz właścicieli możemy zaoferować w cenie już od 120 zł./30 min. W zależności od ilości pracowników oraz częstotliwości powtarzania zabiegów ustalamy zakres masażu oraz pozostałe warunki współpracy.

W naszej ofercie posiadamy masaże takie jak: aromaterapia, masaż tkanek głębokich, masaż KOBIDO, masaż gorącymi kamieniami, masaż ciążowy, masaż rąk i stóp, głowy i ramion, masaż sportowy z elementami izometrycznymi, tradycyjny filipiński masaż Hilot, masaż Hilot banana a także Rytuały Infinitive Relaxation oraz The Ultimate Ratanowy Hamak Experience.

Dokładny opis zabiegów dostępny jest na naszej stronie https://www.ratanowyhamak.pl/oferta/. Skorzystaj z promocji, zwiększ poziom satysfakcji zatrudnionej kadry i zastosuj długoterminową strategię. Doceń pracownika Twojej firmy jako człowieka, a nie tylko jego wiedzę oraz umiejętności. To opłacalna inwestycja. Skuteczna terapia manualna wymaga stosowania serii zabiegów oraz ich okresowego powtarzania. Dlatego proponujemy przedstawicielom firm długofalową współpracę i specjalne gratisy uzależnione o długości i zaawansowania naszej współpracy .

Tylko teraz specjalna promocja:

– przy zakupie bonów prezentowych za kwotę 1000 zł oferujemy bon prezentowy o wartości 100 zł gratis .

– przy zakupie voucherów prezentowych za kwotę 2000 zł oferujemy bon prezentowy o wartości 300 zł gratis

– przy zakupie voucherów za kwotę co najmniej 3000 zł indywidualnie uzgadniamy wartość gratisów

Wystawiamy dla firm faktury indywidualne lub zbiorcze (długookresowe, miesięczne itp.).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!