Korzyści masażu filipińskiego

Masaż to coś dla ciała i ducha. Oferujemy szeroki pakiet zróżnicowanych usług, wśród których są Masaże oraz Rytuały Filipińskie. Naszą specjalnością jest masaż relaksacyjny Kraków . Pracują u nas doświadczone masażystki z Filipin, rozwijające swoje umiejętności w kraju i zagranicą. W codziennej pracy wykorzystują przede wszystkim techniki masażu filipińskiego, który charakreryzuje się precyzyjnym uciskiem oraz elementami roziągania. Dla odprężenia naszych klientów nasze masażystki sięgają po aromatyczne olejki oraz zioła. Wszystkie olejki wykorzystywane w naszych masażach są sprowadzane z zagranicy, a nasze autorskie mieszkanki są przygotowane na świeżo w naszym spa. W Ratanowym Hamaku można skorzystać z różnych form masażu. Wiele zależy tu od oczekiwań konkretnego klienta, stanu jego zdrowia oraz codziennego trybu życia.

Filipiński masaż ciała

Regularny masaż jest wskazany bez względu na to, czy prowadzi się aktywny czy może raczej siedzący tryb życia. W tym ostatnim przypadku wsparcie masażysty bywa realnym wsparciem w walce z zesztywniałymi mięśniami pleców oraz szyji, a także w walce ze zbędnymi kilogramami. Uprawiającym sport, także amatorsko, masaz Kraków pomaga zregenerować się po wysiłku. To cenna pomoc dla przeciążonych mięśni, a także sposób na przygotowanie ich do kolejnych treningów. Podczas uprawiania aktywności fizycznej zarówno one, jak i stawy, podlegają obciążeniom. Masaż ma na celu rozluźnienie i wzmocnienie całego ciała. Co ciekawe, wraz z usprawnieniem obiegu krwi poprawia się również metabolizm. Oczywiście sam masaż Kraków nie wystarczy do pozbycia się dużej nadwagi. Spotęguje jednak efekty wysiłków, zmierzających do ograniczenia masy ciała. Wpisze się w walkę z nadmiarem kilogramów oraz tworzenie fundamentów zdrowego życia. Z masażu chętnie korzystają panie, zmagające się z cellulitem. Regularne wizyty w gabinecie masażysty przekładają się na widoczne rezultaty w postaci jędrniejszej skóry. Jak widać tego rodzaju usługi nie służą wyłącznie relaksowi. Efekty odczuwa całe ciało, co poniekąd wzmacnia również zdrowie psychiczne. Nasze panie masażystki mają wieloletnie doświadczenie w pracy z tenisistami, biegaczami a nawet osobami uprawiającymi sztuki walki.

W trosce o ducha

Codzienny pęd generuje nie lada stres. Przodkowie współczesnych ludzi nie mierzyli się z tak wysokim i, co jeszcze gorsze, trwałym napięciem. W XXI wieku stres zbiera ogromne żniwo, w skrajnych przypadkach doprowadzając do wystąpienia chorób psychicznych. Różne formy masażu to forma profilaktyki problemów o takim podłożu. A jeżeli już się pojawiły, usługi doświadczonego masażysty mogą pomóc w łagodzeniu objawów. Podobnie jak w walce z nadwagą czy otyłością, sam masaż może nie wystarczyć w uporaniu się z problemem. To jednak jeden z elementów radzenia sobie z kłopotami ze zdrowiem. Po prawidłowo przeprowadzonym masażu pojawia się uczucie kojącego rozluźnienia. Parafrazując znane powiedzenie, w zrelaksowanym ciele żyje zdrowszy duch. Łatwiej poradzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Massage Kraków gwarantuje też przynajmniej chwilowe zwolnienie tempa. Można się zatrzymać, wyłączyć telefon i na spokojnie pomyśleć. Moment spokojnego oddechu jest w dzisiejszym świecie na wagę złota. Niestety coraz trudniej zorganizować go sobie na własną rękę. Łatwiej umówić się w gabinecie masażu i po prostu przyjść na wizytę, której nie przerwie niezadowolony szef czy marudzenie dziecka. W jej trakcie udaje się nawet zapomnieć o niekończącej się liście obowiązków. Po masażu stawia się im czoła z nowym nastawieniem i znacznie większą ilością energii.

Masaż stóp

Z jakiego masażu skorzystać?

Początkującym polecamy nasz najbardziej popularny masaż – Tradycyjny Filipiński Masaż Hilot . To leczniczo-relaksujący zabieg wykonywany podgrzewanym olejkiem kokosowym. Łączy w sobie elementy uciskowe oraz rozciągania. Wykonany w profesjonalny sposób potrafi naprawdę zmienić postrzeganie swojego ciała. Trudno dzisiaj znaleźć osobę, której ciało nie byłoby spięte. Na szczęście rośnie zainteresowanie usługami masażystów. Zachęcamy klientów do zapoznania się z naszą ofertą oraz wybrania konkretnych usług. Niezorientowanym w temacie oferujemy doradztwo. Wystarczy umówić się na wizytę, w trakcie której jeden z naszych specjalistów dobierze odpowiednią formę masażu. Uwzględniając oczekiwania pacjenta, ale także jego wiek, stan zdrowia czy wspominany już wielokrotnie tryb życia. Na znaczeniu zyskuje coraz bardziej masaż tajski Kraków . Bardzo nas to cieszy, ponieważ jesteśmy centrum masażu azjatyckiego. Wykorzystanie elementów jogi i akupresury daje niesamowite rezultaty. Odczuwają je zarówno osoby początkujące, jak również stali klienci. Za organizowany przez nas Thai massage Krakow odpowiadają wyłącznie doświadczeni masażyści. Zatrudniamy osoby, dla których masaż jest pasją. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że pozytywna energia masażysty oddziałuje na nastrój jego pacjenta.

Indywidualne podejście do masażu

Masażysta powinien być otwarty na potrzeby oraz sugestie pacjenta. Ludzie są różni, mają odmienne temperamenty oraz podejście do pracy. Zachęcamy klientów do poszukiwania masażysty, w którego towarzystwie będą się dobrze czuli. Powinna być to osoba komunikatywna, potrafiąca zbudować przyjemną atmosferę. Niektórzy pacjenci lubią porozmawiać w trakcie masażu, inni preferują ciszę. Dobry masażysta rozumie to i w pierwszej kolejności dba o samopoczucie osoby, którą się aktualnie zajmuje. Poszczególni specjaliści mają też własne techniki pracy. Warto skorzystać z usług kilku z nich, zanim wybierze się kogoś do stałej współpracy.

Cieszy nas bardzo, że nasze spa – choć młode – cieszy się dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Ratanowy Hamak
Pierwszy w Krakowie Salon Masażu Filipińskiego
508088024