Letnia strefa SPA

Zapraszamy do naszej letnie strefy SPA!
Dom w kameralnej prestiżowej dzielnicy Krakowa ( Wola Justowska) wraz z przylegającym do niego ogrodem w którym można swobodnie pobuszować, zażyć aromaterapii w jacuzzi zewnętrznym z temperaturą wody 36 stopni pachnącą aromatami pochodzącymi prosto z egzotycznych filipińskich wysp. W słoneczne dni taras z miejscami do opalania . Do tego możliwość skorzystania z relaksujących masaży z naszej bogatej oferty masaży egzotycznych . A to wszystko przy ulicy Korzeniowskiego 27 H w Ratanowym Hamaku.

Spotkanie w kameralnym, spokojnym otoczeniu to mega fajna opcja dla osób ceniących sobie komfort i prywatność, chcących odpocząć od zgiełku miasta w wybranym przez siebie towarzystwie. To również interesująca opcja na zorganizowanie spotkania z przyjaciółmi, partnerami biznesowymi czy chociażby na wieczór panieński lub wieczór kawalerski.

Preferujemy indywidulane podejście, tak aby być w stanie zrealizować wszystkie Państwa potrzeby. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 508 088 064 lub mailowego ratanowyhamak@gmail.com.
Zapraszamy do nas na niesamowity relax!!!